Contactpersonen

Contactpersonen

Voor offerteaanvragen en productinformatie:

Verkoop binnendienst:
verkoop@benevers.nl

Verkoop buitendienst :
Marc van den Broek        marc.van.den.broek@benevers.nl       (06) – 22 69 28 58
Arnoud Heijke                  arnoud.heijke@benevers.nl                   (06) – 51 84 55 80
Leon van der Goes          leon@benevers.nl                                   (06) – 19 96 99 07

    Voor bestellingen / wijzigingen op orders / vragen over orderbevestigingen:

Orderverwerking :
Karin van Bladel                orderverwerking@benevers.nl
Carine Staals

Wijzigingen op orders :
per fax, nr. 073 – 547 84 15 t.a.v. Karin van Bladel
per e-mail, orderverwerking@benevers.nl t.a.v. Karin van Bladel

    Voor levertijden:

Planning :  jan-pieter@benevers.nl

    Diverse:

Inkoop:
Angeline van den Broek inkoop@benevers.nl

Reclamaties:
Carine Staals                     receptie@benevers.nl

Administratie :
René Vorstenbosch          rene.vorstenbosch@benevers.nl

Algemene zaken :
Robbert van den Broek    robbert.van.den.broek@benevers.nl

Leegmelding glasbokken : bok@benevers.nl